تازه ها: تجهیز کیوسک اطلاع رسانی LAMSY  به پرینتر A4 لیزری / تولید اولین سری کیوسک اطلاع رسانی ۴۲ اینچ ایستاده در شرکت مبنا پارس / افتتاح کیوسک های اطلاع رسانی فضای باز LAMSY در قطعات بهشت زهرا توسط شهردار تهران / عرضه کننده سیستم های جامع در حوزه اطلاع رسانی و خدمات مکانیزه / اولین تولید کننده کیوسک فضای باز و نمایشگر لمسی در ایران

گروه صنعتی مبنا پارس

 

برای اطلاعات بیشتر در باره

گروه صنعتی مبنا پارس

به سایت جدید شرکت مراجعه کنید

www.lamsykiosk.com

 

 

  • گروه صنعتی مبنا پارس(سهامی خاص) تولید کننده وب کیوسک و کیوسک های اطلاع رسانی، نمایشگر لمسی، تاچ پنل صنعتی و سیستم های مکانیزه مبتنی بر کیوسک در ایران است. با توجه به نیاز روزافزون به مکانیزه کردن فرآیندهای داخلی و ارائه خدمات و سرویس های عمومی از طریق سیستم های خودکار، این شرکت با هدف تامین تجهیزات و سخت افزارهای مورد نیاز این حوزه آغاز به کار کرده و فعالیت خود را بر تولید و عرضه ی وب کیوسک و کیوسک های اطلاع رسانی مکانیزه، مانیتورهای تاچ اسکرین و تابلو نمایشگرهای دیجیتال لمسی متمرکز کرده است.

 

  • محصولات شرکت مبنا پارس در دو گروه کیوسک اطلاع رسانی و مانیتور تاچ اسکرین با نام تجاری LAMSY با بهترین کیفیت در سطح تولیدات داخلی و قابل رقابت با تولیدات مشابه در حوزه کشورهای آسیای شرقی به بازار عرضه می شود. طیف خریداران داخلی از جمله واحدهای نظامی و انتظامی، ادارات و سازمان های دولتی، صنایع، کارخانجات و شرکت های بزرگ بخش خصوصی و در عین حال آغاز صدور محصولات شرکت به بازارهای منطقه، تایید کننده ی این ادعاست.

 

 

  • از افتخارات گروه صنعتی مبنا پارس، تولید وب کیوسک اطلاع رسانی فضای باز (Outdoor Info Kiosk) و مانیتور تاچ اسکرین صنعتی (Industrial Touch Screen Monitor) برای نخستین بار در ایران است. کیوسک های اطلاع رسانی مکانیزه فضای بازLAMSY با امکان نصب در فضاهای باز و بدون پوشش و محافظ و شرایط مختلف آب و هوایی ، امکان ارائه سرویس و خدمات به کاربران در هر نقطه را فراهم می کنند. مانیتورهای تاچ اسکرین LAMSY نیز با برخورداری از استانداردهای محافظت در برابر ضربه، آب و گرد و غبار، علاوه بر کاربردهای عمومی، در سیستم های مکانیزه و صنعتی، محیط های آزمایشگاهی و شرایط سخت و پر خطر استفاده می شوند.

  • مبنا پارس تلاش می کند با ایجاد تنوع در تولید محصولات، به نیازها و درخواست های رو به گسترش مشتریان خود پاسخ دهد. تولید وب کیوسک و کیوسک اطلاع رسانی سایز بزرگ(۴۹ اینچ) و ایجاد قابلیت های جدید از جمله نصب پرینترهای لیزری A4   در کیوسک های اطلاع رسانی استاندارد که امکان مستند سازی و ماندگارسازی اطلاعات مورد نیاز کاربران را در ابعادی مناسب فراهم می کند از جمله این تلاش هاست.

  • یکی از اهداف شرکت مبنا پارس از ابتدای تاسیس، دست یابی به دانش فنی تولید محصولات به منظور کاهش وابستگی به منابع خارجی و افزایش میزان خوداتکایی شرکت بوده، تا بخش بیشتری از قطعات و تجهیزات مورد نیاز، توسط کارشناسان و متخصصان شرکت طراحی و ساخته شود. تولید مانیتور تاچ اسکرین صنعتی در شرکت مبنا پارس به عنوان یکی از اصلی ترین اجزاء و قطعات مورد نیاز در تولید کیوسک اطلاع رسانی و سایر حوزه های صنعتی، نمونه بازری در این زمینه است.

  • یکی از مهم ترین دست آوردهای مبنا پارس، امکان تولید تاچ پنل نوری در ابعاد مختلف است که مراحل طراحی، تست آزمایشگاهی و نمونه سازی آن در واحد تحقیق و توسعه شرکت با موفقیت انجام شده و در آستانه تولید صنعتی قرار گرفته است. تولید این قطعه ی مهم و استراتژیک، نه تنها تاثیر بسیار زیادی در کاهش وابستگی و افزایش قابلیت های تولید دارد بلکه جایگاه شرکت مبنا پارس را در دستیابی به فناوری های برتر در سطح کشور به میزان چشمگیری ارتقاء می دهد.

 

 

 

 

  • از بخش های فعال در گروه صنعتی مبنا پارس، طراحی و تولید محصولات سفارشی بر اساس نیاز و کارکردهای درخواستی مشتریان و شرکای تجاری  است.

  • کنترل و نظارت یکپارچه بر چرخه ی تولید و ساختار منعطف سازمانی و اجرایی شرکت، پتانسیل های لازم برای ایجاد تغییر در خطوط تولید متناسب با سفارش های خاص یا طراحی و تولید محصولات سفارشی و انحصاری را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می کند.

  • پاسخگویی به طیف متنوعی از سفارش های دریافتی و انتظارات رو به گسترش مشتریان، با تعامل و همکاری مشترک واحدهای تولید، تحقیق و توسعه و بازاریابی و فروش، به روندی نهادینه در شرکت مبنا پارس تبدیل شده است. روندی که بدون کسب میزان قابل قبولی از رضایت مشتریان و کارفرمایان امکان پذیر نبود.

  • مبنا پارس، هر سفارش و مطالبه ی جدیدی را فرصتی تازه برای رشد و ارتقای فنی و اجرایی شرکت تلقی می کند و تمامی توانایی خود را برای عملکردی مطلوب و رضایتبخش به کار می گیرد. در این مسیر، بارها از نظرات اصلاحی و انتقادهای جدی مشتریان خود سود برده ایم و برای رسیدن به جایگاهی که امروز در آن قرار داریم، صمیمانه قدردان و سپاسگزار همه آنان هستیم.

 

 

 

 

برای ارائه خدمات و اجرای راهکارها و ایده های نو ، در کنار شما هستیم

 

گروه صنعتی مبنا پارس

سهامی خاص